O firmie


Firma SILVER STYL zajmuje się produkcją wysokiej jakości biżuterii ze srebra.

W naszej ofercie posiadamy biżuterię srebrną z turkusem, koralem, cyrkoniami, onyksem, malachitem, uleksitem, swarovski. Polecamy szeroki wybór łańcuszków, bransoletek, zawieszek, kolczyków, pierścionków itp. Biżuteria wykonana jest ze srebra o próbie 925.

Do wszystkich rodzajów łańcuszków wykonujemy bransoletki na rękę i nogę - długości według zamówienia. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia około 15-30 dni+czas doręczenia. Na zamówienie wykonujemy artykuły i gadżety reklamowe ze srebra według przekazanego projektu lub wzoru np. breloki, zawieszki, bransoletki z blaszką itp. na których można zamieścić logo lub nazwę firmy.

Warunki współpracy oraz oferowane ceny są do negocjacji.

Firma SILVER STYL działa na rynku jubilerskim od 2000r.

Doświadczenie - gwarancją jakości

O firmie

Firma SILVER STYL zajmuje się produkcją wysokiej jakości biżuterii ze srebra. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór łańcuszków, bransoletek, zawieszek, kolczyków, pierścionków itp. Biżuteria wykonana jest ze srebra o próbie 925. Na zamówienie wykonujemy artykuły i gadżety reklamowe ze srebra według przekazanego projektu lub wzoru np. breloki, zawieszki, bransoletki z blaszką itp. na których można zamieścić logo lub nazwę firmy.

Do pobrania

Katalog bizuterii
(format pdf)

Katalog dewocjonali
(format pdf)

Katalog łancuszków
(format pdf)

Kontakt

 • Telefon:
  tel. +48 531 034 636

 • Email: biuro@silverstyl.pl

 • Adres:
  SILVER STYL Sp. z o.o.
  ul. Wieniawskiego 10
  42-202 Częstochowa

  NIP: 5732870111
  Regon: 365671480
  KRS: 0000642857